Dzieci wymagają szczególnej troski. Delikatna skóra noworodka jest wyjątkowo skłonna do podrażnień. Przyszli rodzice powinni o tym pamiętać, kupując akcesoria dla niemowląt. W sklepie internetowym wyprawkowy.pl wszystkie produkty dostępne w ofercie pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Nuk, BabyOno, Lovi, Canpol i innych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że materiały zastosowane podczas produkcji są bezpieczne dla zdrowia dziecka i jego prawidłowego rozwoju. Czego zatem potrzebuje noworodek?

W pierwszych tygodniach życia z pewnością przydadzą się delikatne kosmetyki niezbędne podczas codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Ponadto, oferta rozbudowana jest o szereg akcesoriów pomocnych podczas kąpieli. Znajdziesz tu:

• maty antypoślizgowe,
  • myjki kąpielowe,
  • wkłady do wanienek,
  • termometry do kąpieli,
  • zabawki do kąpieli,
  • ronda kąpielowe,
  • ręczniki i okrycia,

a także inne rzeczy, jak kubek do mycia głowy BabyOno czy pojemnik na zabawki kąpielowe, który można przymocować za pomocą przyssawki do wanny lub innej gładkiej powierzchni np. kabiny prysznicowej czy kafelek.

95-060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37/0

2019-06-25 00:00:00