przyjaznaszkola.pl - agregator wizytówek firmowych

Drukarnia Royal Dekor zajmuje się projektowaniem zaproszeń oraz innych dodatków na ślub i wesele. Wybór jest ogromny, zawiera akcesoria w stylu minimalistycznych, rustykalnym, klasycznym czy glamour. Z pewnością każdy, nawet wyjątkowo wybredny klient będzie usatysfakcjonowany. Artykuły powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, więc prezentują się elegancko, grafiki są wyraźne oraz szczegółowe.

Asortyment obejmuje koperty ozdobne, winietki, karty menu, zawieszki na alkohol, pudełka na ciasto, toppery na tort weselny, konfetti, różnego rodzaju naklejki, pudełka na obrączki oraz podziękowania dla gości (buteleczki na herbatę, słodycze). Warto zaznaczyć, że w ofercie znajdują się zaproszenia ślubne w wersji ekologicznej, które zostały wykonane bez żadnych elementów z tworzywa sztucznego. W przypadku osób niezdecydowanych obsługa chętnie pomoże.

Wybór tej renomowanej drukarni to gwarancja zakupu artykułów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

42-100 Kłobuck, ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2/0

NIP:

https://royaldekor.pl/

2023-07-19 00:00:00

Zaproszenia ślubne

Netpaka.eu

42700 Lubliniec, ul. Powstańców Śląskich 54

Crazy Cat Studio

43-365 Wilkowice, ul. Kwiatowa 11

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16