przyjaznaszkola.pl - agregator wizytówek firmowych

Organizacja targów branżowych wymaga odpowiedniego wyposażenia, które można zamówić na stronie internetowej expocode.pl. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się wysokiej klasy zabudowa systemowa, która umożliwia postawienie stoisk o łącznej powierzchni 3000 m2.

Proponowana konstrukcja składa się z profili aluminiowych z wypełnieniem z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Na podłodze znajduje się wykładzina dywanowa. Zestaw zawiera także oświetlenie. Każda budka zawiera stolik, dwa krzesła, kosz na śmieci oraz przyłącze energii. Istnieje możliwość wynajmu innych elementów wyposażenia, np. sprzętu AGD, mebli, dekoracji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, firma oferuje także usługi dodatkowe obejmujące transport zabudowy, jej montaż, nadzór techniczny oraz demontaż po zakończeniu targów. Dla podmiotu pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, więc zleceniodawca może mieć pewność, że konstrukcja będzie prezentować się dobrze. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

35-303 Rzeszów, ul. Mieszka I 48/50

NIP:

https://expocode.pl/

2023-03-05 00:00:00

Zabudowa systemowa

MUKK Architektura Wnętrz

38400 Krosno, ul. Czajkowskiego 13

ASB-Kolbuszowa

36100 Kolbuszowa, ul. Wolska 12a

TGK serwis

36042 Lubenia, ul. Siedliska 109