W ofercie producenta dziecięcych nakryć głowy znajduje się wiele dodatków zapewniających dzieciom ochronę przed wiatrem i niską temperaturą. Przedsiębiorstwo wykorzystuje dobre gatunkowo materiały do produkcji wyrobów. Jest to przede wszystkim bawełna z niewielkim udziałem dodatków, które nadają jej bardziej elastyczną strukturę. Tworzywo jest przyjemne w dotyku, a także pozwala na swobodny przepływ powietrza, chroniąc tym samym przed poceniem się skóry. Od wielu lat zajmuje się produkcją akcesoriów dla dzieci. Wyroby przechodzą szczegółową kontrolę pod względem dostosowania do potrzeb najmłodszych.

Wśród propozycji jest między innymi czapka przejściowa dla chłopca przeznaczona do noszenia późną wiosną i wczesną jesienią, gdy temperatury ulegają ciągłym zmianom. Jest dostępna w różnych kolorach. Na stronie internetowej broel.pl opisano cały asortyment. Podmiot organizuje częste akcje promocyjne, a także oferuje zapisy na newsletter. Warto się na niego zapisać, aby pozostać na bieżąco z nowościami.

64-000 Pianowo, ul. Kwiatowa 2/0

2022-05-06 00:00:00