przyjaznaszkola.pl - agregator wizytówek firmowych

W Warszawie działa przedsiębiorstwo, które zajmuje się wynajmem profesjonalnego pojazdu z tzw. zwyżką. Montaż rynien lub anten, drobne prace budowlane i elewacyjne, mycie okien, instalacja bilbordów — do tego wszystkiego może przydać się oferowany podnośnik koszowy. Do tego dochodzą usługi operatorskie, czyli kierowanie pojazdem oraz sterowanie całą konstrukcją przez doświadczonego fachowca.

Sprzęt jest sprawny technicznie i regularnie konserwowany. Dzięki temu klient ma gwarancję, że nie zatrzyma się podczas pracy, a sama praca pozostanie w pełni bezpieczna. Firma Dorian dodaje, że posiadany pojazd umożliwia wysięg do 28 metrów, co jest bardzo dobrym parametrem. I choć zwykle tego typu prace wykonywane są na zewnątrz, to sprzęt ma możliwość działania także w dużych halach.

Wynajem może odbywać się przez 7 dni w tygodniu i przez całą dobę. Dotyczy to stolicy oraz miast ościennych. Warunki cenowe także są bardzo korzystne. Jest nawet opcja wynajęcia na godziny samego operatora z uprawnieniami.

02-653 Warszawa, ul. al. Niepodległości 13/56

NIP:

https://www.podnosniki-dorian.pl

2022-02-12 00:00:00

Dorian podnośniki koszowe | Podnośnik koszowy usługi

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

02703 Warszawa, ul. Bukowińska 22

Qdent Warszawa

01142 Warszawa, ul. Sokołowska 9

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

00844 Warszawa, ul. Grzybowska 87