Chcąc dostarczyć dzieciom bezpiecznej rozrywki, podczas której ich rodzice będą mogli nieco odsapnąć, warto zajrzeć na stronę dmuchance-produkcja.pl, gdzie swoją ofertę przedstawia producent tych zabawek. Każdy dmuchany plac zabaw oferowany przez tę firmę jest niezwykle kolorowy i nawiązuje do określonej tematyki, a co najważniejsze, wykonany z bardzo dobrych jakościowo materiałów gwarantujących długoletnie użytkowanie.

Przedsiębiorstwo to ma w ofercie wiele gotowych już urządzeń takich na przykład jak:

• zjeżdżalnie mini, małe i średnie o różnej szerokości
  • darty dmuchane małe i duże,
  • place zabaw małe, średnie i duże,
  • zamki kupowane na ogół przez firmy zajmujące się rozrywką.

Są to produkty doskonale sprawdzające się podczas imprez masowych, integracyjnych, a także w ogrodach przydomowych. Jeżeli klient sobie zażyczy, firma wykona dowolną zjeżdżalnię czy plac zabaw według projektu zleceniodawcy.

64-360 Zbąszyń, ul. Warszawska 7/0

NIP: