Istnieje gr"/>

Istnieje grupa klientów, dla których generalnym wyznacznikiem jakości produktu jest wyłącznie praktyka  zastosowania. Tak samo dzieje się w przypadku konkretnych metod zapewniających ciepło, gdyż niektóre z nich mają możliwość podpięcia do systemu centralnego ogrzewania.

Konkretne produkty zostały zaproponowane na stronie internetowej piec-kominek.com. Przykładem może być chociażby piec wolnostojący z płaszczem wodnym KREKA E, wykonany z najwyższej jakości stali. Jego zaletą w stosunku do klasycznego kominka jest fakt, iż może jednocześnie ogrzewać wszystkie pomieszczenia. Z kolei sam zasięg oddziaływania także jest imponujący, ponieważ wynosi nawet do 100 m² powierzchni. Oferowany produkt pochodzi z Serbii i jest gwarantem: solidności, trwałości oraz przede wszystkim wysokiej klasy wykonania.

5-813 Żarów, ul. Armii Krajowej 74/0

NIP: 886-255-19-14

2017-12-19 09:59:28

Piec wolnostojący z płaszczem wodnym

Unique Moments Sp. z o.o.

52222 Wrocław, ul. Uczniowska 1

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki