Twoje dziecko było chore, próbowałeś je leczyć na własną rękę, ale niezbędna okazała się wizyta w szpitalu? Lekarz, który je przyjmował, zlecił wykonanie zabiegu, na który Ty nie wyraziłeś zgody? Możesz w takiej sytuacji dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Takie sprawy karne prowadzi w Warszawie adwokat ze strony adwokatkkm.pl. Zajmuje się on świadczeniem profesjonalnych usług prawnych w zakresie:

• prawa karnego;
  • prawa karnoskarbowego;
  • prawa wykroczeń.

Nim jednak taka sprawa trafi na wokandę sądową, można ustanowić pełnomocnika, który w imieniu klienta wystąpi z wnioskiem o odszkodowanie, jeżeli dziecko w wyniku błędu lekarskiego doznało uszczerbku na zdrowiu. Mediacja jest również istotna w postępowaniu karnym. Może bowiem nie tylko wpłynąć na wymiar kary, ale doprowadzić również do umorzenia postępowania w sytuacji, gdy np. rodzice dopuścili się skrajnego zaniedbania, a teraz winą za to obarczają lekarza, który ostatecznie uratował dziecku życie. Obecność pełnomocnika pozwala dokonać wnikliwej oceny sytuacji, zabezpieczając tym samym należycie interesy klienta w toku negocjacji.

00-696 Warszawa, ul. Pankiewicza 1/lok. 11

2019-08-10 00:00:00