Dlaczego młodzi ludzie wpadają w szpony nałogu? Powodów może być wiele. Czasami przyczyna jest banalna, a jest nią chęć"/>

Dlaczego młodzi ludzie wpadają w szpony nałogu? Powodów może być wiele. Czasami przyczyna jest banalna, a jest nią chęć spróbowania czegoś nowego i zakazanego. Nierzadko to presja ze strony otoczenia skłania nastolatka do skosztowania napoju wysokoprocentowego lub do zażycia narkotyku. Na uzależnienia podatna jest młodzież, która zmaga się z problemami w domu i w szkole.

DevelopMental to centrum, które stoi otworem dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz dla nastolatków. Leczenie uzależnień młodzieży należy do propozycji krakowskiego ośrodka. W miejscu tym pracuje zespół osób gotowych nieść pomoc młodym ludziom. Oprócz fachowej wiedzy, kwalifikacji i ogromnego doświadczenia mają oni również poczucie misji do spełnienia. Przed wizytą w centrum należy ustalić termin. W tym celu trzeba się skontaktować z ośrodkiem drogą telefoniczną lub mailową.

31-026 Kraków, ul. Radziwiłłowska 25/7

2019-04-01 11:03:51

Leczenie uzależnień młodzieży kraków - Patrycja Cygankiewicz Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny

toPROMO Advertising Group