Współczesny styl życia – szczególnie w dużych miastach – wiąże się z dużym obciążeniem psychicznym niezależnie"/>

przyjaznaszkola.pl - agregator wizytówek firmowych

Współczesny styl życia – szczególnie w dużych miastach – wiąże się z dużym obciążeniem psychicznym niezależnie od płci, wieku czy innych czynników socjodemograficznych. Tempo zadań, presja wyników, komercjalizacja, brak czasu na refleksję i odpoczynek – to wszystko sprawia, że człowiek jest narażony na mnóstwo negatywnych bodźców, które mogą doprowadzić do regularnych problemów natury psychicznej.

Z tego względu psychoterapeuta rodzinny w Warszawie nie narzeka na brak zajęć. Wiele par przeżywa kryzys, a jeśli są to małżeństwa z dziećmi, problem jest jeszcze bardziej złożony. Terapie prowadzone przez specjalistów są sposobem na wyjście z kłopotów, jednak wymagają ogromnego zaangażowania i otwarcia na to trudne, nowe, choć budujące doświadczenie.

Na stronie internetowej psychiatrzy.pl można przeczytaj o różnych innych problemach, z którymi zwykle walczy się za pomocą terapii, a nie na własną rękę (bo to nieskuteczne...). Zalicza się do nich alkoholizm, bulimię, anoreksję, depresję, nerwicę, chorobę afektywną, zaburzenia seksualne i wiele, wiele innych. Warto podjąć walkę z tym, co ogranicza i niszczy od środka!

00-833 Warszawa, ul. Sienna 72/0

NIP: 9511482312

http://psychiatrzy.pl/

2017-08-07 12:25:44

Psychoterapeuta rodzinny Warszawa

ZooZoo.pl

00695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 50

Mish Mash Hostel

00695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 42

FlyPix Michał Grybowicz

00712 Warszawa, ul. Grupy AK Krybar -