Prowadzisz własną firmę? Znakomitym sposobem na zbudowanie silnych więzi pomiędzy jej pracownikami są najróżniejsze imprezy integracyjn"/>

przyjaznaszkola.pl - agregator wizytówek firmowych

Prowadzisz własną firmę? Znakomitym sposobem na zbudowanie silnych więzi pomiędzy jej pracownikami są najróżniejsze imprezy integracyjne. Firmy z Trójmiasta mogą skorzystać z rozrywki oferowanej przez MKM Paintball.

Gra w paintball to świetna okazja dla uczestników do tego, by poznać się lepiej. Taka zabawa pomaga rozwinąć umiejętność współpracy, która jest niezwykle ważna w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz w funkcjonowaniu w niej na co dzień.

Firma oferuje kilka różnych scenariuszy rozgrywek – zarówno prostych, które idealnie nadają się dla osób początkujących, jak i tych bardziej skomplikowanych, w których odnajdą się te osoby, które pierwszy raz na paintballu mają już za sobą. Wszystkie zostały zorganizowane tak, by dostarczać uczestnikom maksimum rozrywki przy zachowaniu stuprocentowego bezpieczeństwa. Zespół wykwalifikowanych pracowników dba o niepowtarzalny klimat podczas spotkań.

84-200 Wejherowo, ul. Norwida 17a/0

NIP: 5881007110

http://www.mkmpaintball.pl/

2017-09-15 12:28:02

Imprezy integracyjne trójmiasto • http://www.mkmpaintball.pl/